ceturtdiena, 2010. gada 9. decembris

Kādā režīmā es fotogrāfēju?

Photograph #
Valērija jautā:
Sveiks! :) Man ir neliels jautājums sakarā ar fotokameru un fotografēšanu. Ko tieši bildei dod P režīms? Un kad to labāk lietot? Kādu režīmu tu liec, lai panāktu ļoti labu krāsu spilgtumu, vai kā tu to papildini fotošopā? Vai miglains fons ir labu bilžu rādītājs? Paldies jau iepriekš. :)

Ronalds Šulcs atbild:

Sveika, Valērija!
Paldies par jautājumiem. Centīšos uz tiem atbildēt pakāpeniski:

P režīms Canon kamerās ir tāds kā auto režīms. Ļoti līdzīgi kā zaļais
režīms, tikai iespējams mainīt dažādas funkcijas, kā piem., ISO,
ekspozīcijas kompensāciju un AE lock. Šis tomēr skaitās auto režīms un
tas domāts cilvēkiem, kuriem ar zaļo režīmu vairs nepietiek.

Es pats lietoju tikai 3 režīmus: AV,TV un M. Ja es strādāju
fotostudijā vai ar kāda cita veida ārējām gaismām vai zibspuldzi, es
lietoju tikai M režīmu.

Režīms diemžēl absolūti neietekmē krāsu spilgtumu vai kontrastu. To
nosaka apgaismojums bildē. Neizgaismota bilde būs tumša, un tai nebūs
piesātinātas krāsas. Ja skaties uz manām bildēm, tad visas ir jau
nobildētas tādas bez photoshop krāsu uzlabošanas. Pēcapstrādē lietoju
minimālas korekcijas tikai.

Par miglainiem foniem runājot - miglains fons nav labs bilžu
rādītājs. Ir daudz labu bilžu, kur fons itin nemaz nav miglains.
Miglains fons portretos palīdz pievērst lielāku uzmanību modelim un ne
tik daudz fonam. Īpaši, ja fonā ir kāds bardaks, kā nesaklāta gulta
vai citāda veida miskaste. Miglaino fonu var dabūt ar seklu asuma
dziļuma metodi. To ir vieglāk panākt, ja ir īpašs objektīvs, kurš
atbilst noteiktiem parametriem - teleobjektīvs, ar lielu gaismas spēju,
iespējams macro.

P.S. Ja vēlies kaut ko vairāk uzzināt par fotografēšanu, tad piedāvāju
2 dienu intensīvos foto kursus, kur mācu pilnīgi visu, kas vien jāzina par
fotografēšanu no A līdz Z.
Vairāk informācijas par to var izlasīt šeit: http://www.sulcs.lv/lv/fotokursi/

ar cieņu,
Ronalds Šulcs
http://www.sulcs.lv/

trešdiena, 2010. gada 8. decembris

10 Lietas kas ir jāzin ejot uz fotosesiju

Šis raksts ir par to, kā labāk izvēlēties fotogrāfu un kas būtu obligāti jāzina, ejot uz fotosesiju. Pat, ja domā uzdāvināt kādam savam radiniekam dāvanu karti, tad šis raksts Tev noteikti noderēs.

1. Jāizvēlas labs profesionāls fotogrāfs.
Fotogrāfu mūsdienās ir ļoti daudz. Bet kā izvēlēties īsto? Visi fotogrāfi iedalās 2 kategorijās - profesionāļos un amatieros. Arī fotogrāfs, kurš par saviem pakalpojumiem neņem naudu, dažreiz var uztaisīt labākas bildes, kā viņa kolēģis, kurš sauc sevi par profesionāli. Tāpēc pēc tā ir dažreiz ļoti grūti noteikt, vai fotogrāfs būs īstais tieši Tev. Pirms izvēlies fotogrāfu, noteikti apskaties fotogrāfa mājaslapu un viņa darbus. Ja fotogrāfam nav skaistu bilžu, ko Tev parādīt, tad pastāv risks, ka viņš nespēs izpildīt solīto. Ja fotogrāfam nav pašam savas pieklājīgas biznesa mājaslapas, tad tas arī liecina, ka bizness īsti labi neiet, vai viņš tik izliekas par profesionāli un dara ko citu, lai pelnītu naudu.

2. Izpētīt fotogrāfu sīkāk caur google.
Kad esi izvēlējies pāris fotogrāfus pie kuriem iet, noteikti ievāc kaut kādu informāciju. Uzdod forumos jautājumus. Uzraksti varbūt viņiem kaut ko draugos. Ir ļoti svarīgi iegūt labas atsauksmes par fotogrāfu, citādi šis pasākums var neizrādīties tik foršs, kā cerēji sākumā. Ir arī tādi fotogrāfi, kuri mēdz uzmākties meitenēm un, nedod dievs, Tev pie tāda nokļūt. Ir dzirdēti vis kaut kādi stāsti, ka saber dzērienos narkotikas un pat seksa atteikuma gadījumā gandrīz izgrūž no braucošas mašīnas. Dieviņš visu redz dārgie kolēģi :) Lūdzu, esiet profesionāli un cieniet šo amatu, modeles un industriju. Mēs dzīvojam interneta laikmetā, un sliktas ziņas ļoti ātri var nogremdēt kāda fotogrāfa mazo karjeriņu. Ja google Tev nesniedz meklētās atbildes, tad uzsāc topiku kādā forumā par šo fotogrāfu. Tie, kas viņu zina vai ir bijuši pie viņa, noteikti iekomentēs. Kas nav, tad ieteiks kādu, ar ko viņiem ir bijusi laba pieredze. Fotogrāfs būs Tev tikai par to pateicīgs, ka pievērs viņam papildus uzmanību.

3. Satiec fotogrāfu pirms fotosesijas.
Ne visi fotogrāfi piedāvās satikties pirms fotosesijas un apspriest idejas, tērpus un fotosesijas vietu. Bet labāk varbūt izvēlēties tādus, kuri piekrīt pirmsesijas konsultācijai. Parasti šādām lietām ir jābūt par brīvu un jānotiek fotogrāfa fotostudijā vai pēc iespējas tuvāk vietai, kur notiks pati fotosesija. Ja Tev neiepatīkas šis fotogrāfs un Tev nerodas pārliecība par to, ka viņš spēs Tev sagādāt to, ko viņš sola, tad meklē nākamo. Neapstājies pie pirmā fotogrāfa.

4. Location vai Fotostudija.
Fotogrāfs parasti Jums piedāvās divus scenārijus, kur var notikt fotosesija. Pirmais variants parasti ir fotostudija. Fotostudijas mēdz būt dažādas, bet pārsvarā rezultāts būs visās fotostudijās vienāds. Otrs variants ir doties uz kādu izvēlētu vietu un fotografēties tur. Kaut vai kartupeļu dobi. Šādai vietai lielākais plus ir tāds, ka fotogrāfam ir lielāka radošā brīvība, taču viņš ir limitēts gaismas stādīšanā. Šādās vietās arī modeļi jūtas atbrīvotāki un ir vieglāk iepozēt. Izolētās fotosesijas sienās parasti ir grūtāk atbrīvoties, taču fotogrāfs var ļoti tehniski un perfekti salikt gaismas. Parasti fotosesijas izbraukumā būs nedaudz dārgākas atkarībā no tā, kur tieši notiks fotosesija un cik daudz papildus aprīkojums fotogrāfam nepieciešams.

5. Labs fotoaparāts nenozīmē, ka būs labas bildes.
Bieži vien fotogrāfu mājaslapās var izlasīt, ar kādu foto tehniku viņi strādā. Tā vietā, lai viņi rakstītu, cik ļoti klienti viņus mīl, ir jālasa par to, cik dārgs viņiem ir fotoaparāts. Vienīgā tehniskā lieta, kas Tev ir jāzina, ir tā, ka visi fotoaparāti sniedz pilnīgi vienādu rezultātu. Labs fotogrāfs spēs uztaisīt labas bildes arī ar vecu fotoaparātu, ne tikai ar jaunāko Canon spoguļkameru. Ļoti specifisks darbs var prasīt ļoti specifisku kameru, bet tas nav galvenais, lai iemūžinātu mirkli.

6. Ieplāno fotosesiju laicīgi.
Fotosesija pati var ilgt tikai vienu stundu, bet bildes uzreiz nevarēsi saņemt, jo paiet daudz laika uz to apstrādi. Fotogrāfi, kuri atdod neapstrādātas fotogrāfijas, ir halturētāji, un pie tādiem nevajag iet. Foto apstrāde ir ļoti laikietilpīgs process, un bieži vien pie labas fotogrāfijas strādāt Photoshopā sanāk ilgāk, nekā visa fotosesija ilgst. Uzmanies arī no tiem fotogrāfiem, kuri piedāvā pārlieku skaitu apstrādātu fotogrāfiju. Lai apstrādātu desmitiem fotogrāfiju, ir vajadzīgs desmitiem stundu, un nevienam nav laika sēdēt tik ilgi un taisīt bildes. Tāpēc var paiet ilgāks laiciņš, pirms Tu saņemsi gatavu materiālu.

7. Nevienam nepatīk pēkšņi pārsteigumi iepērkoties.
Uzzini savas fotosesijas cenu pirms fotografēšanas sākuma. Tas ir tikai loģiski, taču visa sāls slēpjas detaļās. Izjautā fotogrāfu par to, kas cenā tiek iekļauts, cik daudz un kā. Ja tas ir fotografēšanas laiks, tad cik ilga fotosesija būs. Cik būs apstrādāto bilžu, un kā tās tiks apstrādātas? Kādā veidā saņemsi fotogrāfijas - digitālas vai printētas -, un cik maksās papildpakalpojumi, piem., papildus apstrāde vai ilgāks laiks. Ir nereti nācies dzirdēt cilvēku sūdzības par to, ka viņi aiziet pie dārga fotogrāfa, bet rezultātā saņemt tikai dažas mazas rezolūcijas bildes pārsūtītas pa e-pastu. Kā arī ir dzirdēts no fotogrāfiem, ka viņi nav visu izstāstījuši līdz galam un tagad klienti vēlas neizpildāmas lietas. Ideāli ir tad, ja to visu kaut kur var izlasīt pirms vispār kontaktējies ar fotogrāfu. Tad arī atkrīt kretīniski gājieni no fotogrāfiem, kuri vienam prasa vienu cenu un otram pavisam citu.

8. Vai man vajag Make-up?
Ejot uz fotosesiju, katrs vēlas izskatīties labāk. Katrs sīkums palīdz. Taču bieži vien cilvēki izvēlās fotografēties bez make-up un krāsoties paši. Jāsaka, ka ir liela atšķirība starp to, vai Tu pati krāsojies vai arī Tev make-up liks profesionālis. Taču šāds prieks maksā papildus naudiņas. Vislielākā problēma fotogrāfijās ir, nevis pumpas, kuras var viegli ar photoshop aizvākt, bet gan taukaina sejas āda. Parasti tas bildēs izskatās kā balti pleķi un ir ļoti grūti aizvācams ar photoshopu. Vislabākais veids, kā no tiem izvairīties, ir lietot krītošo pūderi un labi nopūderēties tieši pirms fotografēšanas. Tas pats attiecas arī uz kungiem.

9. Parādi sevi pasaulei. Atsauce uz fotogrāfu.
Kad esi saņēmis beidzot bildes ar disku, tad nekautrējies bildes likt publiskai apskatei tādos portālos kā Draugiem, Facebook, One, Flickr, Twitter un citos. Tu redzēsi, ka ļoti daudz tavu draugu uzreiz Tevi ievēros un rakstīs foršus komentārus. Vislabāk ir nelikt 500 bildes no fotosesijas, bet tikai pāris labākās. Pie tām arī tavi draugi rakstīs vairāk komentāru. Lai bildes labāk izskatītos, pieprasi fotogrāfam samazinātas fotogrāfijas versijas, piem., 500px pa garāko malu. Tādā veidā bildes draugos izskatīsies daudz asākas un labāk nekā, ja centīsies ielikt lielu failu, ko draugiem pēc tam paši centīsies samazināt un kam pazudīs kvalitāte. Vienmēr labais tonis ir klāt pieminēt fotogrāfa vārdu un mājaslapu. Ne tikai tas pacels Tavu statusu, ka esi bijusi pie forša fotogrāfa, bet arī palīdzēs fotogrāfam iegūt plašāku atpazīstamību. Pat likumā par autortiesībām ir norādīts šāds punkts, ka, publicējot attēlu, ir obligāti jānorāda atsauce uz autoru.

10. Noglabā bildes drošā vietā.
Kad visas bildes ir skaisti izprintētas, saliktas draugos, sakarinātas pie sienām vai nez kādos veidos vēl izmantotas, tad sakopē bildes datorā, papildus cietajā diskā un ieraksti vēl dažas disku kopijas. Laba lieta ir tad, ja Tu lieto flickr un vari glabāt bildes drošībā internetā. Datori var pēkšņi uzkārties, diski nelasīties un cietie diski sadegt, tāpēc vajag vienmēr turēt savas bildes drošā vietā vēl kādā kopijā. Tas, ja kas, neattiecas tikai uz bildēm, bet arī uz citiem failiem arī. Fotogrāfs pats centīsies glabāt pēc iespējas ilgāku laiku Tavas bildes, īpaši tad, ja tās ir ļoti labas sanākušas. Taču viņš to var arī nedarīt, un tas nav viņa pienākums. Tāpēc parūpējies par to, lai Tavas bildes ieraudzītu arī Tavi mazmazmazbērni.

ar cieņu,
Ronalds Šulcs
http://www.sulcs.lv/


pirmdiena, 2010. gada 6. decembris

Cik maksā fotostudija?

Ronalda Šulca Fotostudija
Edīte jautā:
Sveiki ! Ja Jums ir brīvs brītiņš , būšu ļoti pateicīga, ja atbildēsiet man uz 2 jautājumiem . Esmu tikko sākusi mācīties par fotogrāfu , tādēļ vēl neko nesaprotu šajā jomā . Viens pazīstams cilvēks , kurš mazliet nodarbojas ar fotogrāfiju , man pateica , ka vislabākās fotogrāfijas sanāk ar objektīvu 24-70 ? Nāk Ziemassvētki , draugi prasa, ko man dāvināt , vai ir vērts prasīt šo objektīvu ?
Un vēl gribēju pajautāt , cik apmēram ir vajadzīgi ieguldījumi , lai daudz maz normāli iekārtotu savu pirmo fotostudiju ?
Jau iepriekš saku liels paldies .


Ronalds Šulcs atbild:
Sveika!
Tā gluži taisnība nav, ka vislabākās bildes sanākt tieši ar 24-70. Tas ir zoom objektīvs un ir domāts vairāk vai mazāk reportāžas foto. Parasti labiem foto žurnālistiem tāds ir kā galvenais objektīvs. Man arī tāds pats ir. Viņš ir kvalitatīvs, bet ko tad Tu gribi no 1000Ls vērta objektīva?
Ja gribi bildēt tieši cilvēku portretus vai kaut ko tādu, tad ir arī labākas alternatīvas un aptuveni 900Ls var ietaupīt. Piem., 50mm 1.8 objektīvs. Maksā tikai ap 80Ls

Ja vēlies iekārtot savu pirmo fotostudiju, tad Tev būs nepieciešamas 2 lietas:
1. Telpas,
2. Aprīkojums.

Ja Tu īrēsi, tad Tev katru mēnesi būs jāmaksā īre + PVN + komunālie maksājumi.
Ja Tev ir jau savā īpašumā telpas, tad tām ir jābūt pietiekami lielām, lai varētu fotografēt. Griesti nedrīkst būt pārāk zemi, un jābūt atkāpšanās distancei palielai.

Man pašam ir 40m2 fotostudija ar 3m griestiem un 7m atkāpšanos distanci.
Tā varētu būt ļoti vidēja lieluma studija.
Iepriekš fotografēju 27m2 studijā. Arī tīri tā neko, fočēt jau var. Ja būtu mazāka, tad būtu grūtāk strādāt.

Manu studiju var apskatīties šeit:
http://www.sulcs.lv/lv/fotostudija/

Par tehniku runājot.
Pats minimālākais, kas tev būs vajadzīgs, ir fotoaparāts, objektīvs un kaut kāda gaisma.
Parasti foto veikalos piedāvā pirkt 2 gaismu komplektu. Pēc manas pieredzes varu teikt, ka pilnībā ar vienu gaismu sākumā pietiek, ja ir ierobežots budžets. Arī softboxus nevajag nekādus īpašos. Parastie lietussargi pa pāris latiņiem derēs labi.
Par gaismu jaudām runājot. Viss atkarīgs no tā, cik tālu gaismas varēsi atļauties likt no modeļiem un kādus izkliedētājus lietosi. Gaismas cenu nosaka tās jauda, ražotāja brends, uzbūves kvalitāte un kaut kādas papildus funkcijas. Walimex, Interfit un Bowens skaitītos tādas normālas studijas gaismas, ko var vēl vidusmēra latviešu fotogrāfs atļauties. Profoto, Elinchrom un Broncolor jau ir ļoti dārgi brendi.

Noteikti vajadzēs gaismas statīvus, bez tiem nevar iztikt. Vidēji gaismas statīvs maksā ap 35Ls.

Vēl arī vajadzēs fona sistēmu. Vari būvēt no būvmateriāliem fonu vai vari lietot kādas iekaramās sistēmas un papīra ruļļus. Viss atkarīgs no Tevis pašas.
Manā pirmajā fotostudijā bija papīrs pielīmēts ar skoču pie sienas, jo nebija nekam citam naudiņas.

Pie manis iespējams arī īrēt labu fotostudiju, un ļoti daudzi jau nāk, tā kā taisīt pašam savu nav obligāti. Daudziem profesionāliem fotogrāfiem nav savu studiju nemaz. Līdz tādam līmenim vēl ir jāizaug un jāattīsta bizness, citādi, ja nebūs klientu, tas var izrādīties pat ļoti dārgs hobijs.


pirmdiena, 2010. gada 18. oktobris

Oskars - The Contest Winner



Kādu laiku man norisinās dažādas akcijas, kur piedāvāju bezmaksas fotosesijas un citus pakalpojumus ar lielām atlaidēm. Pagājušā mēneša akcijas uzvarētāja bildes ir gatavas. Jums ir iespēja ielūkoties šīs fotosesijas aizkulisēs. Todien bija ļoti stiprs lietus, bet tas netraucēja fotografēt.
Klāt pievienoju kopbildi no tās foršās fotosesijas. :)
_MG_9108


trešdiena, 2010. gada 11. augusts

Jauns Video - FRAMES



Man šodien bija pirmizrāde jaunam video klipam. Šis klips ir unikāls ar to, ka klipa beigās tiek parādīti visi kadri no fotosesijas.

ar cieņu,
Ronalds Šulcs - Fotogrāfs
http://www.sulcs.lv/

otrdiena, 2010. gada 10. augusts

10 padomi - Ja Uzkaras Atmiņas Karte

Nesen saskāros ar tādu situāciju, ka biju veikalā iegādājies sliktu atmiņas karti, kura mēdz uzkārties un pazaudēt visas bildes, kad to vismazāk vajag.
Šis raksts ir par to, kas jādara, lai visus unikālos un neaizmirstamos kadrus spētu saglabāt un nepazaudētu nevienu bildi savas nezināšanas vai muļķības dēļ.


1. Izvēlies tikai pazīstamu ražotāju brendus savām atmiņas kartēm. Lexar, Sandisk un Kingston skaitās labi brendi. Man ir arī viena Adata atmiņas karte, ar kuru nav bijušas problēmas. Karšu cena būs atkarīga no kartiņas rakstīšanas/lasīšanas ātruma un kapacitātes(GB). Vienmēr saglabā čeku un uzzini, cik ilgi dod garantiju šai kartei.

2. Nepērc vienu lielu, bet vairākas maziņas. Tā kā megapikseļu skaits digitālajās kamerās pastāvīgi aug, tad karšu kapacitāte palielinās, un mazākas kapacitātes kartes vairs nav pieejamas, līdz ar to nākas dārgāk maksāt par liekiem GB, ko varbūt nemaz nekad arī neaizpildīsim. Nekad neizej no mājas uz fotosesiju ar tikai vienu atmiņas karti, paņem līdzi pēc iespējas vairāk. Ja viena "uzkārsies", tad varēsi turpināt fotografēt nākamajā.

3. Pirms lietošanas vienmēr noformatē savu atmiņas karti fotoaparātā, kurā to lietosi. Tas ne tikai izdzēsīs visus vecos failus, bet arī sagatavos darba vidi tieši ar Tavu fototehniku.

4. Ja karte uzkaras, tad nekādā gadījumā neveic tās formatēšanu. Izņem no fotoaparāta, liec somā un ņem nākamo. Līdz tam brīdim, kad karte būs uzkārusies, datorā būs iespējams "atgūt" bildes no sliktas kartes. Neturpini bildēt tajā pašā kartē.

5. Ja netīšām esi noformatējis karti savas stulbības dēļ, tad nekādā gadījumā neturpini fotografēt tajā kartē. Liec to malā un ņem nākamo. Pēc formatēšanas ir iespējams atgūt pazaudētos failus, tikai tad, ja neesi pārfotografējis pāri citas bildes.

6. Izmanto karšu lasītāju un EASEUS Data Recovery Wizard programmu, lai atgūtu no kartes pazaudētos failus. Ir dažādas programmas, kas to dara, bet pēc manas pieredzes šī programma strādā ļoti labi - visu atguvu. Laba investīcija, ja nāksies kādreiz ar šādu problēmu saskarties.

7. Ja karte vienreiz ir uzkārusies, tātad ir iespējamība, ka tā var uzkārties vēlreiz. Nes tik to atpakaļ uz veikalu, ja vēl garantija nav iztecējusi. Ja ir, tad nekādā gadījumā necenties sliktu karti pārdot kādam draugam vai nezinātājam ss.lv portālā. Tas vienkārši nav ētiski un pēc nāves Tu nonāksi ellē! >:]
Ja karte pēc ilgāka laika vairs nedarbojas vai karas, tad to vairs nevajadzētu lietot un norakstīt metāllūžņos.

8. Rūpīgi glabā savas kartes ražotāju noteiktā veidā. Uz kartēm parasti ir rakstīts "for home and office use", tātad kādā slapjā vietā vai tiešā saules gaismā kartes atstāt nevajadzētu.

9. Nedzēs no kartes ārā bildes fotografēšanas brīdī. Tā Tev ir lielāks risks netīšām izdzēst kaut ko, kas Tev vajadzīgs vai pat izdzēst visas bildes no kartes.

10. Nedzēs no atmiņas kartēm bildes ārā, kamēr Tev nav vismaz vairākas bilžu kopijas(back-up), datori arī mēdz "uzkārties", tāpēc vienmēr padomā par svarīgāko failu dublicēšanu vairākos eksemplāros. Ja Tu esi profesionāls fotogrāfs, tad klienti Tevi diez ko nemīlēs, ja Tu būsi pazaudējis viņu bildes.

ar cieņu,
Ronalds Šulcs - Fotogrāfs
http://www.sulcs.lv/

trešdiena, 2010. gada 2. jūnijs

Objektīvs - Krūzīte



Šodien uzgāju vienu interesantu priekšmetu internetā. Iepriekš neko tamlīdzīgu nebiju redzējis. Ko tik cilvēki neizdomā. Bet šis priekšmets ir kafijas krūzīte, kas ārēji atgādina spoguļkameras objektīvu. Jāatzīst, ka nezinātājs pat varētu neatšķirt īstu objektīvu no krūzītes, ja tie stāvētu viens otram blakus, kur nu vēl, ja foto somā. Galvenās atšķirības ir ļoti minimālas un tāda krūzīte varētu būt kā laba dāvana kādam, kurš aizraujas ar fotografēšanu.

Kur iegādāties?
- Šīs krūzītes iespējams iegādāties ebajā par aptuveni 15 latviešu naudiņām gabalā.

Canon EF 24-105mm f/4 IS L krūzīte

Canon EF 70-200mm krūzīte

Nikon AFS 24-70 krūzīte

Nikon AFS 70-200 krūzīte

ceturtdiena, 2010. gada 13. maijs

Intensīvie Fotokursi

Intensīvie Fotokursi
Beidzot es piedāvāju visa veida foto apmācību un kursus.
Šobrīd es piedāvāju:
1. Intensīvos Fotokursus - 2 dienu programma, mērķēta uz iesācēju līmeņa fotoentuziastiem.
2. Fotografēšanas Privātstundas - Individuāla fotoapmācība cilvēkiem, kuri apmeklējuši kursus.
3. Photoshop Privātstundas - Individuāla photoshop datorprogrammas apmācība.
4. Bezmaksas Fotokonsultācija - konsultācija caur emailu par fotografēšanu(BEZ MAKSAS).

http://www.sulcs.lv/lv/fotokursi/

sestdiena, 2010. gada 24. aprīlis

Dāmas! Mans jaunais Audi R8


Pirms kāda laiciņa uzfilmēts video materiāls Signāls Auto Latvia.
Mani iespējams algot arī šādiem darbiem.
Ar cieņu,
Ronalds Šulcs
http://www.sulcs.lv/

pirmdiena, 2010. gada 15. marts

Vēl viena diena offisā....

_MG_6997

_MG_6955
_MG_6956
_MG_6957
_MG_6958

_MG_6964
_MG_6965
_MG_6966

_MG_6975
_MG_6978
_MG_6979